Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na e-start” dla młodych tłumaczy.

Już po raz dziewiąty mamy przyjemność zaprosić studentów filologii angielskiej i germańskiej oraz lingwistyki stosowanej do doskonalenia swoich umiejętności w dziedzinie tłumaczeń pisemnych.

W świetle obecnych warunków w kraju obecna edycja ma ponownie w całości formę online, zaś szczegóły znajdują się w załączonych plikach.

Informujemy także, że ponownie całość oceny przyjmujemy na siebie. Uczelnie informują i przygotowują chętnych, zaś my robimy resztę.

Tradycyjnie do wygrania są atrakcyjne nagrody: płatne praktyki tłumaczeniowe pod okiem naszych najbardziej doświadczonych kierowników projektu oraz tłumaczy-weryfikatorów, oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Potrzebne dokumenty (załącznikii pod linkami):

Bardzo prosimy o odesłanie karty zgłoszeniowej do nas najpóźniej do 31 października 2021 roku.

Uczelnia Partnerska może zgłosić się zarówno do sekcji angielskiej jak i  niemieckiej Konkursu.

Z poważaniem,
Magda Pluta