12

Szanowni Państwo,

pragniemy już po raz piąty zaprosić uczniów Państwa szkoły wraz opiekunami do udziału w Konkursie Wymowy Angielskiej, którego ideą jest  propagowanie kultury poprawnej wymowy. 
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich z Siedlec i okolic. Konkurs odbędzie się w dniu 2 czerwca 2023 r. o godz.12.00 w Instytucie Językoznawstwa i Literaturoznawstwa UPH w Siedlcach.

Bardzo prosimy o przekazanie informacji nauczycielom języka angielskiego. Zachęcamy gorąco do udziału w konkursie. Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody.  

 W załączeniu dokumenty dot. konkursu:

1. Regulamin konkursu

2. Formularz zgłoszeniowy

3. Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz z klauzulą informacyjną na przetwarzanie danych osobowych wraz z klauzulą informacyjną 

Komplet materiałów niezbędnych do przygotowania się do konkursu zostanie przesłany do nauczycieli, którzy prześlą formularz zgłoszeniowy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo express publishing  logo egis  person oxford

 

konkurs jednego wierszaInstytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa oraz Koło Naukowe Polonistów Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach ogłaszają Konkurs Jednego Wiersza o Pióro Księżnej Aleksandry Ogińskiej dla studentów UPH oraz uczniów szkół średnich średnich w wieku 15-20 lat z powiatów: siedleckiego, łosickiego, sokołowskiego, węgrowskiego, mińskiego, garwolińskiego, bialskiego i łukowskiego oraz miast Siedlce i Biała Podlaska.

Zadaniem uczestników jest napisanie wiersza o dowolnej tematyce i formie. Uczestnik Konkursu może przesłać tylko jeden wiersz. Jury oceniać będzie:
1) oryginalność ujęcia tematu;
2) oryginalność poetyki;
3) poziom językowy i stylistyczny utworu.
Organizator przewiduje przyznanie nagród rzeczowych dla autorów trzech najlepszych wierszy.
Ogłoszenie wyników nastąpi 23 czerwca 2023 roku.
Regulamin oraz wszystkie załączniki dostępne w linku:
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZARZĄDZENIE Nr 114/2022

REKTORA UNIWERSYTETU PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNEGO w Siedlcach

z dnia 2 grudnia 2022 roku

zmieniające Zarządzenie Rektora Nr 79/2022 z dnia 30 czerwca 2022 roku w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych w roku akademickim 2022/2023

Podkategorie