dr hab. Joanna Stolarek

Strona WWW orcid: https://orcid.org/0000-0002-5753-1369

Instytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

2021 - Doktor Habilitowany Nauk Humanistycznych w zakresie Literaturoznawstwo (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)

2021 - Magister Filologii Romańskiej (Uniwersytet Warszawski)

2020 - 2021 - ukończony kurs creative writing w Irish Writers Centre w Dublinie, Irlandia

2019 – studia podyplomowe z zakresu nauczania języka angielskiego i francuskiego (University of Cumbria, Zjednoczone Królestwo)

2011 – Doktor Nauk Humanistycznych w zakresie Literaturoznawstwa (Uniwersytet Śląski w Katowicach)

2008 – licencjat w zakresie nauczania języka i kultury francuskiej (NKJF Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu)

2004 – Magister Filologii Angielskiej (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)

Irish Association for American Studies (IAAS) – od 2015

Polish Association for American Studies (PAAS) – od 2015

European Association for American Studies (EAAS) – od 2015

Crime Studies Network (CSN)– od 2015

GRANTY I PROJEKTY

Wizyta studyjno-badawcza w Nansen Center for Peace and Dialogue, Lillehammer, Norway – 12-15.12.2016 w ramach grantu finansowanego przez Europejską i  Norweską Izbę Handlową.

Kwota grantu: 7200 EUR

Wykaz publikacji (pdf)